středa 25. dubna 2012

Day 14- Knihu, jejíž hlavní postavu bych si chtěla vzít

Je-li tohle myšleno jako do svazku manželského. No nevím nevím, ale většina knih, které čtu má za hlavní postavu osobu ženského pohlaví. Nu, však pokud se bere i jako hlavní taková ta trošku vedlejší už by to byl lepší rozlet, pokud tedy nejsou příliš mladí. :)
No, ale pokud je to myšleno jako vzít si do reálného života. Tak to už je jiná. :) Tam by se jich našlo poněkud víc. :D

Každopádně v obou kategoriích by asi spolu hodně silně válčili Grayson Pierce z knih série Sigma Force od J. Rollinse s Adrianem Ivaškovem ze série Vampýrské Akademie od R. Mead.
G. Pierce- je takový trošku dost spontánní, akční, zbožňuje adrenalinové situace, má podivný smysl pro humor a k tomu všemu má ještě vědecké myšlení. A taky je poněkud starší. :) No ale nevím jestli bych unesla takový ten strach o někoho na kom vám záleží, když by byl pořád v rizikových situacích.
A. Ivaškov- ten je pro změnu mladší, rozmazlený vampýr, s dokonalým smyslem pro humor, dobrými hláškami, upraveně neupraveným dojmem a se svými zlozvyky- pití a hřebíčkové cigarety. Ačkoli je šíleně okouzlující osobností, nevím jestli bych ustála ta jeho kouřová a alkoholová opojení.
Ehm takže každé má své pro a proti.A já se neumím rozhodnout. :D

Žádné komentáře:

Okomentovat

Díky za tvůj komentář.